StraightApp

StraightApp ile En İyi Duruş Modunuzu Seçin

StraightApp Uygulamasını İndir

Hem iOS hem de Android cihazlara indirilebilir - StraightApp ile bugün daha iyi bir duruşa sahip olun

Duruşunuzu Ağrısız Bir Şekilde İyileştirin

StraightApp, ince hatırlatmalarla sizi mükemmel duruşa doğru nazikçe uyarıyor, daha sağlıklı bir duruşa giden yolu doğal ve zahmetsiz başarmanızı sağlıyor.

StraightApp Uygulaması

Gerçek zamanlı duruş takibi.StraightApp uygulaması ile gelişiminiz takip edebilir, cihazınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ayrıca sırt ve göğüs kaslarınızı geliştirebileceğiniz egzersizlerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum

STRAIGHT'ınızı tek tıklamayla saniyeler içinde uygulamanızla eşleyip, STRAIGHT'ınızı dilediğinizce yönlendirebilirsiniz.

Aktif, Sağlıklı ve Kontrol Altında Olun.

Günlük, aylık ve yıllık postürünüzdeki gelişmeyi takip edin.Aktif olarak egzersizlerinizi gerçekleştirin ve bırakın Straight duruşunuzu kontrol etsin. 

Kullanıcı Yorumları

Ö** Ç**

Müthiş Bir Ürün

Ürünüm gelir gelmez hemen kullanmaya başladım,müthiş bir ürün;sen daha önce nerelerdeydin😊uygulamasını da indirip egzersizleri yapmaya başladım farkı hissetmemek mümkün değil.postüründen rahatsız olanlar mutlaka almalı,şiddetle tavsiye edilir

*** ***

Çok Memnunum Öneriyorum

Ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı. Sıkı bir şekilde paketlenmişti. Kutu içerisinde çıkan kullanım kılavuzunu okuduktan sonra uygulamayı indirdim. Uygulamayı tam anlayabilmek için satıcıyla iletişime geçtim. Satıcı oldukça ilgiliydi. Cihazı uygulama olmadan da kullanabilirsiniz. Mobil uygulamadan ayarlanan birçok özelliği cihaz üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. Şu anlık çok memnunum. Öneriyorum.

*** ***

Özgüvenini Etkiliyor

Cihazı 13 yaşındaki oğlum için satın aldım. Telefon ve bilgisayar başında durmaktan son zamanlarda aşırı kambur durmaya başlamıştı. Duruş bozukluğunu farkettiğimiz an ne yapabiliriz diye düşündük. Ve internette bu cihazla karşılaştık. İnceleyip yorumlarıda okuyunca bir denemek istedik. Cihazın titreşim sesi duyulacak seviyede olmadığı için okulda da çok rahat kullanabiliyor. Kullanım sonrası daha dik durduğunu ve bunun özgüvenini de etkilediğini farkettik. Oldukça memnunuz

StraightApp'i İndir

iOS ve Android cihazlar için indirilebilir durumda — StraightApp ile bugün daha iyi bir duruşa sahip olun.