Kolye İle Tanışın

Giyilebilir Teknoloji Zarafetle Buluşuyor

Straight Plus cihazınızı minimalist silikon kolyemizle yükseltin; mükemmel taşınabilirlik ve ayarlanabilir konfor için dâhiyane bir şekilde tasarlanmış manyetik tokaya sahiptir.

Kolaylık ve sadelik için üretilen Straight Plus Kolye, formun işlevle mükemmel bir şekilde bir araya geldiği bir örnektir. Premium silikondan yapılmış olan bu kolye, postür cihazınızı Type-C bağlantısı ile güvenli bir şekilde tutarken, neredeyse hissedilmeyen bir deneyim sunar. Manyetik alana sahip olması, kolyeyi takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırmanın yanı sıra, boynunuz boyunca hızlı ayarlamalar yapmanızı da sağlar; böylece konforunuz için ideal bir kullanım sağlar. Straight+ cihazınızı her zaman yanınızda taşımanızı sağlayacak mükemmel bir aksesuardır ve tarzınıza zarif bir şekilde entegre olur, günlük stilinizi bozmaz.

Tasarımın Doğuşu

Her vuruş, giydiğiniz aksesuarın hem estetiğinizi hem de mükemmel duruş arayışınızı tamamlamasını sağlayarak işlevsellik ve stilin kusursuz bir karışımını yaratma konusundaki kararlılığımızı temsil eder.

Görüşler

*** ***

İnanılmaz bir değişim yaşadım

Bir aydan fazladır ürünü kullanıyorum inanılmaz bir değişim yaşadım yüksek düzeyde duruş bozukluğum vardı skolyoz başlangıcı vardı çevremdeki herkes farkı belirtiyor teşekkür ederim

N** İ**

Tek kelime ile harika

Tek kelime ile harika her yolu denemiştim dik durma için hiçbiri işe yaramadı ama bu mükemmel telefon uygulamasından takip de efsane

Talip A**

Farkındalık Yaratıyor

Masa başı çalışan biriyim, kambur durduğumu biliyordum lakin gündelik telaş içerisinde duruşumu düzeltmek aklıma gelmiyordu, farkındalık yaratması ve dik durmam için sürekli uyarması çok kullanışlı.